INFORMACJE PROGRAM REGULAMIN REJESTRACJA ZGŁOSZENIA WYNIKI ZDJĘCIA

W zakładce WYNIKI udostępnione zostały wyniki po ukończeniu pierwszej konkurencji "Ścinka drzewa" w obu kategoriach oraz po Biegu Leśnika dla uczniów.

czwartek, 10.06.2021

Zbiórka zawodników przed wyjazdem na konkurencję "Ścinka drzew", podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się przed internatem.
Sprawdzanie pilarek będzie miało miejsce w trakcie całych zawodów, podczas wykonywania konkurencji.

Konkurencja "Ścinka drzew" będzie miała miejsce na terenie leśnictwa Ruciane w oddziale 74.
Mapa dojazdu:

środa, 09.06.2021

Rejestracja w zawodach została zamknięta. Zgłosiło się 18 zawodników w kategorii OPEN i 8 zawodników w kategorii UCZEŃ.

poniedziałek, 07.06.2021

W regulaminie BIEGU LEŚNIKA nastąpiły zmiany:
- usunięto konkurencję "Pierwsza pomoc przemedyczna"
- usunięto konkurencję "Obsługa forwardera na symulatorze"
- usunięto konkurencję "Wykaszanie uprawy"
- konkurencję "Określanie wysokości drzewa" zmieniono na "Szacowanie wysokości drzewa". Należy ją wykonać bez stosowania przyrządów pomiarowych
- konkurencję "Określanie miąższości kłody" zmieniono na "Szacowanie miąższości kłody". Należy ją wykonać bez stosowania przyrządów pomiarowych

środa, 02.06.2021

Ponownie otworzyliśmy możliwość zarejestrowania się w kategorii OPEN. Dostępne są 2 wolne miejsca startowe.

środa, 19.05.2021

Możliwość rejestracji do kategorii OPEN została zamknięta, ponieważ na obecną chwilę zgłosiło się 20 zawodników. Gdyby jednak jakieś miejsce się zwolniło,
to poinformujemy Państwa o tym i ponownie otworzymy możliwość wpisania się do tej kategorii.

czwartek, 13.05.2021

UWAGA!!!
Uruchomiony został FORMULARZ REJESTRACYJNY do zawodów. Zapraszamy zawodników do udziału!.

Zawody odbędą się z podziałem na dwie kategorie:

1. UCZNIOWIE – 20 miejsc dla uczestników (maksymalnie 4 zgłoszenia na szkołę)
  2. OPEN – 20 miejsc dla uczestników

O udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń!

W kategorii OPEN obowiązuje wpisowe 100 zł od każdego zawodnika.
Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy (rachunek Uczniowskiego Klubu Sportowego Technik Ruciane-Nida):

1. W-MBS O/Ruciane-Nida nr 61 9364 0000 2001 0015 9186 0001
  2. Tytułem: XIII KUL 2021

piątek, 07.05.2021

Formularz rejestracyjny do zawodów uruchomiony zostanie w piątek 7 maja 2021r.
Regulaminy zawodów udostepnione zostaną w piątek 7 maja 2021r.

wtorek, 04.05.2021

Witamy serdecznie na stronie XIII KONKURSU UMIEJĘTNOŚCI LEŚNYCH im. Wacława Jatczaka.
Zawody odbędą się w dniach 10-11.06.2021r. na terenie ZSL Ruciane-Nida i Nadleśnictwa Maskulińskie.